Політика конфіденційності

Яку інформацію про покупців збирає agroplast.pl та як її використовує?

agroplast.pl обмежує збирання інформації про своїх клієнтів до необхідного мінімуму – ці дані вказуються покупцями при заповненні форми замовлення або реєстрації. Ці дані використовуються тільки для контакту з покупцями та при заповненні транспортних накладних, що додаються до посилок.

Яким чином agroplast.pl захищає персональні дані?

Ми дбаємо про те, щоб ідеально захищати персональні дані наших клієнтів. Нами перестерігаються вимоги Закону від 29.08.1997 року «Про захист персональних даних» (Законодавчий вісник 02.101.926 із змінами). Сучасна інформаційна платформа й системи захисту гарантують найвищу безпечність та захищають контрольовані нами дані від втрати, несанкціонованого використання та модифікації. Нами введені жорсткі обмеження прав на доступ до персональних даних користувачів сервісу, щоб ці дані не потрапили до осіб, які не мають на це повноважень. Оформлення замовлення означає згоду на переховування й обробку компанією «Novocolor Jakub Partyka», яка є власником інтернет-магазину, персональних даних, які містяться в замовленні – у відповідності до чинних положень Закону «Про захист персональних даних» (Законодавчий вісник №133 ст. 883).

Як редагувати або усунути свої персональні дані?

Клієнт має право доступу до своїх персональних даних та може редагувати їх за допомогою простої в обслуговуванні панелі. Вхід в панель здійснюється з головної сторінки натисненням кнопки «Мої дані». Клієнт може також самостійно усунути свої дані з бази agroplast.pl. Умовою самостійного внесення змін або усунення персональних даних з бази є закінчення усіх операцій. В ході виконання замовлення зміни можуть вноситись лише після узгодження з працівником agroplast.pl.

Як самостійно дбати про безпечність своїх даних

Дорогий клієнт, намагайся також самостійно дбати про безпечність своїх даних в нашому сервісі. Ми рекомендуємо перестерігати наступні правила:

  • нікому не повідомляти свій пароль; якщо тобі видається, що хтось міг підглянути, як ти вводиш пароль – негайно зміни його
  • користатись паролем, який має не менше 6 знаків, у тому числі хоч одну цифру
  • регулярно міняти пароль; у випадку будь-яких сумнівів негайно зміни пароль
  • уникати використання однакових паролів у різних сервісах
  • якщо користаєшся чужим комп’ютером – ніколи не вводи пароль у браузері, а при виході з сервісу необхідно вилогуватись
  • не використовувати в якості пароля свій логін, ім’я, прізвище, прізвисько або пов’язану з тобою інформацію, яку легко вгадати, таку як ім’я дружини, чоловіка, дівчини, хлопця, собаки, кота, дата народження тощо.

У випадку, якщо ми виявимо, що було зроблено декілька невдалих спроб ввести твій пароль, ти отримаєш відповідну інформацію й прохання зв’язатись з нашим сервісом.

up
Shop is in view mode
Переглянути повну версію сайту
Sklep internetowy Shoper.pl