ціна
ціна
  • від по
новинка
новинка
промоакція
промоакція

Форсунки для внесення КАС

 

КАС є сумішшю водних розчинів аміачної селітри, також карбамиду. Дане азотне добриво в свому складі составить відразу аж цілих три форми азоту:

1. Нітраятний, який здатний забезпечити максимально быстро дію.
2. Амонійний, який може при нітрифікації переходит в нітратну форму.
3. Амідний, який після діяльнітерайнітнітних грунтовых мікроорганізмів здатний перейнітенрайнітенрайнітенрайніт.

Так завдяки КАС забезпечується пролонгована харчування азотом насаджень. . Але все ж присутність аммонийной форми робить незначну закладення бажаної. Повышенная температура и температура внесения відсутні опади.
Внесение сумм водных растворов в якостных растениях в рази рівномірніше , ніж більш твердый анибльш твердый анибльш твердиг анибльш твердый анибльш твердиг анибль . При цьому внесении КАС нерідко поєдную из застывших пестицидів в баковій суміші. Фахівці впевнени, для дрібних підгодівлі найкраще застосовати вегетирующие растения. При цьому в один і той же час відбувається як коренева, так і Підкореневий підгодівля.
Крім того, внесение КАС відмінно поєднуться зрізними мікроэлементами.Сучасні аграрії застосовую специальную форсунку для внесения КАС. Заметим, что это позволяет максимально точно вносить правила на насадження.
Щ

 

Yk правильно вибрати форсунки для КАС

 

Перш, чому купити форсунки для обприскувача під КАС, важно розібратися в їх наилуч. Поції их конструкторы розділяти за кількістю головок на:

• одинарні;
• потрійні;
• четверні;
• п'ятірнею.

Крім того, форсунки для внесення КАС можуть бути з одним, або двома виходами для підключення. А розпилювач у форсунок може бути оснащений аплікатором з метою більшої економії.
Для великих обсягів найкраще підійдуть інжекторні розпилювачі з піддувом повітря. Вони стануть найкращим варіантом для машин з великими баками.
Фахівці стверджують, що форсунки для внесення КАС еобходимо вибирати з урахуванням типу і моделі агрегату.

Де купити форсунки для обприскувача під КАС?

 

Купити надійні форсунки для внесення КАС можна як в одному з місцевих спеціалізованих магазинів, так і онлайн в інтернет-магазині. Завдяки онлайн покупок, можна заощадити не тільки час, а й гроші. Ми пропонуємо великий вибір форсунок для обприскувачів. Наш інтернет-магазин вибирають з різних причин:

1. Різноманіття моделей. У нашому магазині кожен власник земельної ділянки, аграрій зможе підібрати необхідне в сільському господарстві пристрій.
2. Оригінальні форсунки від перевіреного виробника. У нас можна замовити якісні пристрої від надійного виробника Агропласт.
3. Приємна вартість. Важливий фактор, що впливає на вибір того чи іншого пристрою це, звичайно, ціна. У нашому інтернет-магазині кожен бажаючий може купити форсунки для внесення КАС за прийнятними цінами.
4. Швидка відправка форсунок. З нами ви не втратите дорогоцінний час, так як замовлення відправляємо в найкоротші терміни.
5. Увага до кожного клієнта. Ми допоможемо вам підібрати найбільш підходящі форсунки. Якщо виникають питання, звертайтеся в зручний час, і ми неодмінно проконсультуємо.

Вибираючи наш интернет-магазин, в которых можно переварить высокие якосты и прийнятними цінами. Купи форсунки для КАС у нас - значить зроби правильный вибір на користь якості и надійності.

up
Shop is in view mode
Переглянути повну версію сайту
Sklep internetowy Shoper.pl