Тип насосу
Кількість масла
Кількість масла
Потужність
ціна
ціна
  • від по
новинка
новинка
промоакція
промоакція

Насос (помпа) обприскувача призначений для подачі рідини з резервуара до розпилювачів й встановлюється на навісну та причіпну спецтехніку, яка застосовується для обробки сільськогосподарських культур.

У сільському господарстві найчастіше використовуються мембранно-поршневі моделі. Вони функціональні, практичні та зручні в експлуатації під час польових робіт, допоможуть обробити невелику ділянку і безвідмовно впораються з роботою на великих площах.

Особливості

  • Насоси, що поставляються з Польщі в Україну, підходять для використання КАС, оскільки виготовлені з міцного високоякісного пластику.
  • Елементи всмоктувально-нагнітальної системи стійкі до впливу агресивних хімічних речовин і не схильні до деформації.
  • Завдяки якісному складанню і міцним матеріалам насоси до обприскувачів відрізняються високою міцністю і не деформуються після тривалої експлуатації.
  • За рахунок невеликої ваги підходять для комплектації садових обприскувачів. Модельний ряд представлений агрегатами різної потужності.

Експлуатація

Мембранно-поршневі насоси до обприскувачів від компанії Agroplast відрізняються надійністю і безперебійною експлуатацією. Продумана конструкція дає можливість:

  • легко провести технічне обслуговування;
  • при необхідності замінити деталь.

Завдяки використанню голчастих підшипників на обертових елементах агрегат не перегрівається і збільшується тривалість безаварійної роботи. На всі моделі насосів діє гарантія 2 роки.

Технічне обслуговування

Компанія Agroplast, орієнтуючись на споживачів України, пропонує широкий вибір змінних запчастин і деталей до насосів обприскувачів. У разі необхідності можна в найкоротші терміни замінити зношену деталь і зробити профілактичний ремонт. У каталозі інтернет-магазину представлений широкий вибір запчастин.

Підготуйтеся до сезону заздалегідь. Надійні насоси від польської компанії Agroplast – запорука стабільних врожаїв!

up
Shop is in view mode
Переглянути повну версію сайту
Sklep internetowy Shoper.pl